לקביעת פגישת ייעוץ עם מומחה פיננסי: 054-5702070
אודות מאקרו פיננסים

2

מאקרו פיננסים היא חברת בוטיק המתמחה בליווי עסקי, אסטרטגי ופיננסי, לעסקים קטנים ובינוניים.

החברה הוקמה על ידי מיכל זילברשלג, בעלת 12 שנות נסיון של ניהול מערכי כספים גדולים וליווי פיננסי של ארגונים רבים.

מאקרו פיננסים מתמקדת בשיפור היכולות העסקיות של עסקים קטנים ובינוניים, הנחשבים למחוללי הצמיחה בעולם. החברה מגבשת מתכונת התנהלות פיננסית יעילה, הטמעת כלי ניהול מתקדמים, שימוש אופטימאלי באשראי שיגוייס וביסוס הצלחת העסק, למשך שנים רבות.

במאקרו פיננסים משיגים מימון לבתי עסק. נקודה.

יועצי מאקרו פיננסים לומדים היטב כל לקוח ועורכים את כל התחשיבים הנדרשים כדי להגיש את בית העסק לבקשת אשראי. בזכות הקשרים העסקיים ההדוקים מול הבנקים המסחריים והקרנות למימון, יכולה מאקרו פיננסים לטעון למירב סיכויי הצלחה גם במקום בו נכשלו בעבר יועצים אחרים.

 

במאקרו פיננסים מתמחים בקבלת מימון מ"הקרן לסיוע לעסקים קטנים בערבות המדינה"

במאקרו פיננסים מתמחים במיוחד בגיוס אשראי מהקרן לסיוע לעסקים קטנים בערבות המדינה. יועצי ההשקעות יערכו מראש את כל התחשיבים, בהתאם לנוסחה מיוחדת, כדי להעריך אם בית העסק זכאי למימון או לא.

 

במאקרו פיננסים בוחרים לתת שרות, רק לקוחות שיש להם היתכנות עסקית אמיתית

כאשר מאקרו פיננסים בוחרת בלקוח – הוא יכול להיות רגוע שהבנק או הקרן אכן יאשרו את הבקשה שלו. מאקרו פיננסים לא תגיש בית עסק, במידה וישנה סבירות אחרת.

שרותי הייעוץ של מאקרו פיננסים נועדו להביא לכל בית עסק בדיוק את התועלת התכליתית שהוא נזקק לה. לשם כך בודקת החברה כל לקוח, ובוחרת לייצג רק בתי עסק שיש להם היתכנות עסקית אמיתית ויכולת החזר טובה.

 

במאקרו פיננסים מבינים שהמיקוד צריך להיות בצורך העסקי ולא בצורך הפיננסי

מסיבה זו לא יתמקדו יועצי החברה רק בגובה האשראי הנדרש לבית העסק, אלא גם במטרות עבורן הוא מיועד. בנוסף, מציעה מאקרו פיננסים שרותי ייעוץ עסקי וליווי פיננסי, שיבדקו את היעדים ויבטיחו את הבריאות הפיננסית של בית עסק מכל היבטיו.

 

במאקרו פיננסים מעניקים ליווי אישי, ברמה שאפשרית רק בחברת בוטיק איכותית

ליווי אישי של יועץ פיננסי צמוד, פגישות שבועיות במשרד החברה או הלקוח, ניהול משברים ויחס של מנטור קרוב – מחברת בוטיק שהיא מספיק גדולה, כדי לטעון להצלחה, ומספיק קטנה, כדי להכיר מקרוב כל תיק ותיק.